Prosimy o Wasze wsparcie Szanowni Rodzice i Przyjaciele naszej szkoły!

1% dla mojej szkoły

Prosimy o Wasze wsparcie

SZANOWNI PAŃSTWO!

Początek roku to czas nowych postanowień i planów. Wiele pomysłów wdrażamy także w naszej szkole. Chcielibyśmy wspomóc i poprawić komfort nauki uczniów, dać im najlepsze warunki do rozwijania pasji i zainteresowań. W związku z tym, podobnie jak w latach ubiegłych, zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz naszej placówki.

Dzięki Państwa wsparciu w ubiegłym roku udało się uzyskać kwotę 1336 zł., za którą zakupiliśmy materiały dydaktyczne do nauki programowania, matę edukacyjną oraz roboty Scottie Go.

Jeśli nie mają Państwo innej konkretnej osoby w potrzebie, to wypełniając roczne rozliczenie podatkowe,  w rubryce "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego(OPP)" prosimy wpisać KRS: 0000243605, a w polu "Informacje uzupełniające-cel szczegółowy": Szkoła Podstawowa nr 1 w Wałczu.

Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli zdecydują się Państwo przekazać 1% podatku właśnie dla naszej placówki.

Dyrekcja i Grono pedagogiczne

Szkoły Podstawowej nr 1 w Wałcz