• Zaczęliśmy składać roboty Lofi,  które będziemy później programować. Pierwszym etapem było składanie pudełka na śrubki oraz boxu na pozostałe elementy robota. Wymagało to od SuperKoderów z 5a zręczności i cierpliwości 😜, ale satysfakcja- gwarantowana 👍👏🙂.
    27.10.2019 16:09 | więcej »
  • Kornelówka w MegaMisji i w programie #SuperKoderów!

Udało się! Zakwalifikowaliśmy się do MegaMisji!. Od września ruszamy z zajęciami, @Fundacja Orange pomoże nam uczyć mądrego i bezpiecznego korzystania z internetu. Nie możemy się doczekać :)

Kornelówka od września w MegaMisji! MegaMisja to program edukacyjny Fundacji Orange. Jest przeznaczony dla uczniów klas 1-3. W czasie zajęć prowadzonych przez 10 miesięcy nauki w szkole uczniowie poznają zasady bezpiecznego i kreatywnego korzystania z internetu. Uczą się m.in. jak zrobić dobre zdjęcie, jak legalnie skorzystać z internetowych źródeł czy jak przeprowadzić kampanię społeczną.

Nasza szkoła rozpocznie zajęcia MegaMisji we wrześniu, jako jedna ze 150 szkół, które zwyciężyły w tegorocznej rekrutacji. Dotychczas z programu skorzystało już 800 szkół w całej Polsce.

23.08.2019 08:54 | więcej »