• Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:

• „Wszystko, co we mnie dobre,

zawdzięczam książce".

Maksym Gorki

Poniedziałek - od 7:30 - 15:30       Lekcja 11:30-12:30

Wtorek -   od  7:30 - 15:30              Lekcja 11:30-13:30

Środa -  od  7:30 - 14:45              Koło 14:45 - 15:30

Czwartek -  od    7:30 - 15:30      Lekcja 10:35 - 12:15

Piątek -  od   7:30 - 15:30               Lekcja 07:50 - 09:30

Zapraszam

Nauczycielka bibliotekarka:

Anna Nowak

Od tego semestru 2023/2024 bibliotekę obsługuje pani mgr Anna Nowak, która zaprasza wszystkich czytelników.

Utrudnieniem dla czytelników i nauczyciela bibliotekarza jest brak możliwości wolnego dostępu do półek czytelników. Dlatego pani bibliotekarka sama podaje odwiedzającym potrzebne książki, materiały do pracy.

Istnieje także możliwość korzystania nauczycieli i uczniów z Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej (dostęp do Internetu, drukarki i kserokopiarki), stosując się do obowiązujących zasad.

ZAPRASZAM!

Bibliotekarka: mgr Anna Nowak

PLAN PRACY BIBLIOTEKI

W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Cele:

1. Wyposażenie uczniów w podręczniki szkolne i ćwiczenia.

2. Zaspokojenie potrzeb uczniów i nauczycieli związanych z realizacją programów szkolnych.

3. Przybliżenie społeczności szkolnej sylwetki patrona, z uwzględnieniem twórczości pisarza.

4. Kształtowanie zainteresowań czytelniczych.

5. Współpraca z nauczycielami, rodzicami i bibliotekarzami innych bibliotek.

6. Doskonalenie warsztatu pracy, samokształcenie i doskonalenie zawodowe.